Валюта Китаю постійно дорожчає: чи варто українцям вкладатися в юань і які є ризики

Крім тoгo, якщo пoдивитися нa стaтистику, тo здесь, зa слoвaми Сeргія Сaрoянa, мoжнa пoбaчити, щo у лютoму 2021 рoку PMI (індeкс ділoвoї aктивнoсті) Китaю у вирoбничoму сeктoрі знoву знизився дo рівня 50,6, якoгo нe булo з трaвня 2020 рoку. «В тoй жe чaс политика дoлaрa віднoвлюється по відношенню раньше інших валют. Не можна сказати, що девальвація долара в світі тотально зупинилася, але призупинення є. Всі фактори вказують возьми ідею корекції юаня долу щодо долара і євро. І це означає, що единым духом не час для покупки юаня», — зазначає він.

Купувати китайську валюту Сергій Сароян радить як мінімум в фаза, коли відновиться падіння долара в світі і пройде корекція сверху сировинні товари.

«Цілями зростання юаня будуть такі рівні як 6,2-6 юанів вслед долар. Мовою валютних спекулянтів можна сказати, що мінімальний точкою зниження маза USD/CNY стане рівень 6,4 юаня/долар, після чого чекаємо корекцію вгору раньше рівня 6,7 юаня/долар. З діапазону 6,7 можна розглядати покупку юаня раньше рівнів 6,20-6 до долара США», — каже він.

Засада обміну

Варто відзначити, що ставка юаня до гривні без- дуже популярний на території України.

«Зазвичай купити юань хочуть підприємці, бізнесмени, інвестори, мігранти, мандрівники і трейдери, які працюють з китайською валютою альбо збираються відвідати цю країну. Тому обмінювати гривні в юані в Україні буває навряд. Як правило, спочатку їх потрібно конвертувати в американські долари, а тільки потім — в китайську валюту. Обмін юань получай гривні і навпаки пропонують комерційні організації, а вал в банках юань не продають», — розповідає Сергій Сароян.

Така ситуація, вслед за його словами, робить доцільним спекуляцію курсом юаня минуя біржові майданчики, замість того, щоб фізично купувати цю валюту. «Однак, тогда потрібно розуміти, що звертаючись раньше брокера з торгівлі валютами вне знань — гарантований майже 100% ризик втрати всіх коштів. Тому подле бажанні інвестицій в юань потрібно самостійно розібратися у валютних спекуляціях і інвестиціях в валюти, перш ніж зважуватися для конвертації з метою отримання прибутку», — зауважує Сергій Сароян.

Перспективною валютою для того інвестицій юань в найближчі роки безграмотный бачить через її малу ліквідність і старшой департаменту групи ICU з корпоративного аналізу Олександр Мартиненко. «Якщо юань і стане перспективною валютою в (видах інвестицій, то не в найближчі роки. С налета українці віддають перевагу долару і євро спустя більш ліквідні пропозиції (готівкові купюри, можливість оформити депозити в банках), домінування у зовнішньоекономічних розрахунках, тісніші воспитанно-економічні зв\’язки (отдыха) і робота в безвізовому і сусідньому ЄС, тёцка ж саме хоч і в меншій мірі в США) і багаторічну довіру населення», — каже він у коментарі случай.

Надія Михальчук, спеціально для того дело

Джерело фото: Depositphotos

Комментарии запрещены.