Страхування від Covid-19: що пропонують, чи варто та на що потрібно звернути увагу

Виплaтний прoдукт Кoрoнaзaxист+, щo признaчeний про пoкриття лікувaння Covid-19 з’явився і у СК «ІНГO». Зa цим прoдуктoм СК «ІНГO» прoпoнує свoїм клієнтaм пoкриття 3-x кaтeгoрій із різними стрaxoвими сумaми — від 30 тисяч грн дo 100 тисяч грн. В пoкриття тaкoж включeні виплaти нa гoспітaлізaцію (від 6 дo 20 тис грн) тa щoдeнні грoшoві виплaти зa кoжний дeнь гoспітaлізaції — від 180 грн/дoбу дo 600 грн/дoбу. «Врaxoвуючи, щo нaшa прoгрaмa є виплaтним прoдуктoм, тoбтo у рaзі нaстaння стрaxoвoгo випaдку людинa oтримує пeвну суму у вигляді відшкoдувaння, тo нaйкрaщим вaріaнтoм зaxисту будe пaкeт Мaксимум з нaйбільшoю стрaxoвoю сумoю», — зaзнaчaє Сeргій Мaйстрeнкo.

Сeрeд кoмпaній, які тaк чи інaкшe сьoгoдні гoтoві стрaxувaти від ризиків кoрoнaвіруснoї xвoрoби, сьoгoдні, oкрім ужe згaдувaниx, «ARX», «Унівeрсaльнa», «ПЗУ Укрaїнa», «Oбeріг», «AСКA-Життя», «Aльфa Стрaxувaння»,»ВУСO», «Єврoінс Україна», «Країна», «Провідна» тощо. Вартість залежить від суми страхового покриття в кожному конкретному випадку. В середньому ціна поліса получай 6 місяців з покриттям у 30 тисяч гривень починаеться від 400 гривень. 

«Однак, таку послугу запустили за версту не всі страхові компанії, тому що далеко не всі готові працювати з таким видом страхування. Відсутність реальної статистики приставки не- дозволяє прорахувати реальний расценка, тому не всі СК готові ризикувати», — каже в коментарі деяние керуючий партнер юридичної фірми «Горецький і партнери» Аля Горецький.

Загалом, за словами Горецького, страхування від коронавірусу капля чим відрізняється від страхування від не поминай лихом-якої іншої інфекційної хвороби, тому і страхувальні пакети від Covid-19 можуть бути різними. «В основному страховий сверток коштує від 150 поперед 1500 гривень, терміном від 3 до самого 6 місяців. Деякі компанії платять страхову виплату в разі підтвердження самого факту захворювання (така виплата становить 2000-5000 тисячі гривень). В (видах підтвердження захворювання необхідно мати произведение аналізу, який було отримано в сертифікованій лабораторії. Звичайно, більша мешок страхового відшкодування виплачується возле госпіталізації, приблизно 10 000 — 15 000 тисяч гривень», — розповідає він.

Також у зв\’язку з новими правилами в\’їзду получай територію ЄС, згідно з якими кожен громадянин повинен мати медичний сертифікат міжнародного зразка оборона відсутність коронавірусної хвороби, деякі страхові компанії допомагають в організації тестування і отриманні такого документа, а також пропонують страхові пакети від Covid-19, які діють малограмотный тільки на території України, а й по (по грибы) кордоном.

Підводні камені

Ради те, що страхування від Covid-19 може бути по сути діючим для молодих здорових людей, які, ймовірніше по (по грибы) все, якщо і захворіють бери коронавірус, матимуть легкий перебіг хвороби і маловыгодный потребуватимуть дороговартісного лікування, а ті особи, які дійсно знаходяться у групі ризику, скоріше ради все, виплату не отримають, быть в ударе в коментарі дело юрист ЮКК «Мол-Юре» Наталя Ляшенко.

«Страхування від коронавірусу є варіантом добровільного страхування привет’я на випадок хвороби. Отже, більшість ризиків неотримання виплат аналогічна накануне подібних договорів страхування — зокрема, наявність у особи супутніх захворювань та станів, які виключають визнання випадку страховим. У даній ситуації це є надважливим, оскільки саме особи з захворюваннями серцево-судинної системи, діабетом, онкологічними захворюваннями є тією групою ризику, яка найбільш вразлива после коронавірусу», — зазначає вона.

Шелковичное) дерево варто зауважити, що людей із групи ризику маловыгодный поспішають страхувати від проявів коронавірусу і самі страхові компанії.  

«Серед основних винятків та обмежень у страхуванні в компанії ІНГО є вік людини. Ми приймаємо бери страхування лише людей віком від 1 до самого 59 років включно. Також никак не зможемо застрахувати людей з 1 та 2 ступенем інвалідності та інфікованих ВІЛ/СНІД. Однією з умов прийняття держи страхування є заповнення Декларації насчет стан здоров’я, в якій має бути зазначено, що получи и распишись цей момент у людини немає симптомів коронавірусу», — балакать Сергій Майстренко. 

В пирушка же час, за словами Наталі Ляшенко, важливо звертати увагу в умови, за яких здійснюється виплата, та як саме підтверджується настання страхового випадку.

«Наразі бачимо, що стандарти лікування коронавірусу — прежде речі, не тільки в Україні — тяжіють перед скорочення випадків стаціонарного лікування та уникнення надмірної діагностики. Си, наприклад, особа, яка мала общение з хворим і не має симптомів Covid-19, тестування безграмотный проходить, і по завершенню терміну самоізоляції припиняє її минуя будь-яких додаткових обстежень», — бякать юрист.

Вона звертає увагу нате те, що деякі програми страхування передбачають виплати тільки у випадку стаціонарного лікування протягом певного строку (спробуйте единым махом госпіталізуватися), деякі передбачають початок дії страхового захисту лише с подачи 15 днів з дати укладення договору (держи випадок, якщо людина звернеться на укладення договору розуміючи, що, імовірно, захворіла).

«Окрім того, може приставки не- визнаватися страховим випадком подія, яка сталася внаслідок самолікування, використання народних методів лікування, вживання харчових добавок. Звичайно, постає питання щодо встановлення причинно-наслідкових зв’язків між вживанням, скажімо, трав’яних чаїв  та розвитком ускладнень, які призвели вплоть до необхідності госпіталізації, проте для отвода глаз підстава для сумніву наявна, і бери безумовне отримання виплати розраховувати неважный (=маловажный) доводиться», — зауважує Наталя Ляшенко.

Також лагман звертає увагу на тетунька, що для підтвердження факту настання страхового випадку необхідно если надати результат лабораторного тестування методом ПЛР, бери підставі якого встановлено діагноз Covid-19. «І хоча це здається найочевиднішою умовою, после этого також можуть бути приховані ризики, адже виявлення РНК коронавірусу можливе безлюдный (=малолюдный) у будь-який момент хвороби, і несвоєчасне відібрання біологічних зразків во (избежание тестування може призвести после отримання негативного результату около тому, що усі клінічні прояви коронавірусу наявні. Фактично, людина може дійсно хворіти получи Covid-19, але малограмотный мати позитивного результату тестування, без- бути госпіталізованою і, відповідно, приставки не- отримати виплату», — каже Наталя Ляшенко.

Загалом, вслед словами Олега Горецького, «підводними каменями» страхових договорів можуть бути:

✅  строк дії договору;

✅  територіальність договору (в договорах може бути вказано держи території якої держави / держав він діє. Наприклад існують обмеження щодо дії договорів возьми території окремих районів Донецької та Луганської областей України, АР Крим, зон військових дій та збройних конфліктів);

✅  перелік та вартість медичних послуг, передбачених договором;

✅  перелік лікувальних закладів, у яких особі если надано медичну допомогу (быть чому є майже 100% імовірність того, що особі, яка захворіла возьми COVID-19 надаватиметься медична допомога лише у державних закладах).

«Близ укладанні договору страхування від короновірусної хвороби необхідно звертати увагу держи страхові суми, термін і територію дії договору. Далеко не потрібно оформляти договір аби-який, адже наслідки можуть бути негативні. Краще следовать все оформити якісний договір страхування, і у випадках настання страхової події, страхова компанія в разі збитку виплатить вас відповідну компенсацію», — каже керуючий сообщник ЮФ «Горецький і партнери».

Сейчас з тим, варто розуміти, що страхові виплати жодної із страхових компаній в Україні безграмотный покривають повністю витрат держи лікування від Covid-19. Особливо, якщо, мова йде насчет лікування у приватних клініках.

По (по грибы) оцінками медиків (самі пацієнти говорять насчет більші суми), вартість одного медикаментозного дня довольствоваться хворому на коронавірус у державній клініці у суму від 2 накануне 2,5 тисяч грн, у реанімації — 5-6 тисяч гривень. Загалом, вартість лікування хворого нате коронавірус варіюється у межах 20-60 тисяч гривень.  

Надія Михальчук, спеціально в целях дело

Комментарии запрещены.