Прокуратура відкрила справу через можливу розтрату посадовцями УТОГ, УТОС і "Інваспорту"

Київськa міськa прoкурaтурa в рaмкax пeрeвірки інфoрмaції прo мoжливe вчинeння кримінaльниx прaвoпoрушeнь пoсaдoвцями Укрaїнськoгo тoвaриствa глуxиx, Укрaїнськoгo тoвaриствa сліпиx і Укрaїнськoгo цeнтру з фізичнoї культури і спoрту осіб з інвалідністю "Інваспорт"відкрила кримінальне провадження по (по грибы) ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Насчет це йдеться у відповіді прокурати возьми інформаційний запит, яка є у розпорядженні видання.

Ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу — це "привласнення, розтрата трещина або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах или організованою групою". Вона передбачає позбавлення волі получай строк від 7 до 12 років з позбавленням карт-бланш обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю получи строк до 3 років та з конфіскацією вниз.

Кримінальне провадження  №42021100000000033 внесено по Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.01.2021.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії.

Нагадаємо, журналісти в рамках власного розслідування виявили зловживання рядом передачі підприємствами і структурними підрозділами УТОГ і УТОС виробничих і невиробничих приміщень в оренду.

Крім того, були виявлені ознаки шахрайства быть працевлаштуванні осіб з інвалідністю посадовцями УТОГ.

Рахункова горница в рамках аудиту виявила факти порушень посадовими особами "Інваспорту" закону "Для публічні закупівлі" рядом проведені закупівель, а також факти непрозорого використання посадовцями "Інваспорту" бюджетних коштів у обсязі 268 млн гривень.

Крім того, журналісти встановили, що "Інваспорт" закуповував товари та послуги вслед завищеними цінами у афільованих компаній 

Також вслед за даними журналістів є ознаки правопорушень і в діяльності Національного комітету спорту інвалідів України, який очолює Володимир Сушкевич. Зокрема, розташований в Євпарторії  "Національний таламус параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів" Національного комітету спорту інвалідів України після анексії Криму Росією був перереєстрований в території РФ, продовжує провадити господарську діяльність і сплачувати податки у смета країни-агресора.

Комментарии запрещены.