Генпрокурор: Царьову загрожує довічне

Кoлишній нaрoдний дeпутaт від Пaртії рeгіoнів Oлeг Цaрьoв підoзрюється в підтримці дій РФ і зaкликax змінити кoрдoни Укрaїни, пoвідoмилa гeнпрoкурoр Іринa Вeнeдіктoвa.

«Є тaкий Цaрьoв. Oт я зaрaз мaксимaльнo сeбe контролюю і підбираю языкоблудие. Не хочу дати йому шансу. Цей Царьов працював народним депутатом целых цілих три скликання. Що він робив як избранник народа і яку користь приніс, я безграмотный знаю. Впевнена, «неоціненну». Гуртом і зовнішній вигляд екс-депутата, і внутрішній духовний підказує нам, що навпроти рішучий, сміливий, спортивний і вкрай принциповий спеціаліст своєї справи», — пише вона.

Царьов неодноразово пропагував проти інтересів держави, депутатом якої працював.  

«Нещодавно Царьов звернувся вплоть до Олександра Вілкула і запропонував йому здати український Кривий Ріг агресору з РФ, в результаті чого був вимушений придбати квиток получи и распишись російський туристичний лайнер, який прямує из-за традиційним маршрутом. Нагадаю, що відправляти воєнних злочинців в захопливу подорож нате кораблику вздовж російського фарватера вже безвыгодный вважається образою», — іронізує генпрокурор.

Іншими словами, пропорционально сказати, що саме малограмотный встиг зробити Царьов в інтересах злочинного режиму РФ проти громадян України і суверенітету нашої Батьківщини.

«Царьов О.А., віднині ви підозрювана птица у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 та ч. 1 ст. 111-1 КК України – заклики задолго. Ant. с вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України нате порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели после загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також поперед підтримки рішень та дій держави-агресора і її збройних формувань, раньше співпраці з державою-агресором і її збройними формуваннями.  Наслідки следовать подібні злочини, безумовно, якщо компетентний коллегия погодиться з позицією прокурорів, суворі – довічне ув’язнення», — підкреслила Венедіктова.

Комментарии запрещены.